Sklep > GadżetySortuj: cena

Wyświetl pozycji: 20 | 50

10,00 zł


Folia ochronna 7" (195mm) - 20 szt.Okładki wykonane są z wysokiej jakości folii polietylenowej. Grubość folii została tak dobrana, by przy zachowaniu najwyższego stopnia przezroczystości jak najlepiej zabezpieczyć Twoje płyty. Okładki nie zsuwają się z płyt i nie kaleczą rąk ostrym brzegiem, są miękkie i odporne na zarysowania. Świetnie sprawdzają się na półkach w domu, ale prawdziwie nieocenione są w dj'skich torbach. Nawet po wielu podróżach płyty wciąż wyglądają jak nowe. Komplet zawiera 20 sztuk okładek, o rozmiarze około 195mm (7")

12,00 zł


Folia ochronna 10" (265mm) - 20 szt.Okładki wykonane są z wysokiej jakości folii polietylenowej. Grubość folii została tak dobrana, by przy zachowaniu najwyższego stopnia przezroczystości jak najlepiej zabezpieczyć Twoje płyty. Okładki nie zsuwają się z płyt i nie kaleczą rąk ostrym brzegiem, są miękkie i odporne na zarysowania. Świetnie sprawdzają się na półkach w domu, ale prawdziwie nieocenione są w dj'skich torbach. Nawet po wielu podróżach płyty wciąż wyglądają jak nowe.

Komplet zawiera 20 sztuk okładek, o rozmiarze około 265mm (10")

99,00 zł


T-Shirt Underground Resistance - UR003 rozm. SOficjalna koszulka, zatwierdzona przez amerykański kolektyw Underground Resistance. Na klatce piersiowej widnieje duży, biały napis UR003, będący numerem katalogowym kultowej płyty The Final Frontier.

Rozmiar: S
Długość: 71cm
Szerokość w klatce piersiowej: 45,5cm
Gramatura: 200 g/m²
Firma: Gildan Ultra Cotton

99,00 zł


T-Shirt Underground Resistance - UR003 rozm. MOficjalna koszulka, zatwierdzona przez amerykański kolektyw Underground Resistance. Na klatce piersiowej widnieje duży, biały napis UR003, będący numerem katalogowym kultowej płyty The Final Frontier.

Rozmiar: M
Długość: 73,5cm
Szerokość w klatce piersiowej: 51cm
Gramatura: 200 g/m²
Firma: Gildan Ultra Cotton

15,00 zł


Folia ochronna 12" (310mm) - 20 szt.Okładki wykonane są z wysokiej jakości folii polietylenowej. Grubość folii została tak dobrana, by przy zachowaniu najwyższego stopnia przezroczystości jak najlepiej zabezpieczyć Twoje płyty. Okładki nie zsuwają się z płyt i nie kaleczą rąk ostrym brzegiem, są miękkie i odporne na zarysowania. Świetnie sprawdzają się na półkach w domu, ale prawdziwie nieocenione są w dj'skich torbach. Nawet po wielu podróżach płyty wciąż wyglądają jak nowe.

Komplet zawiera 20 sztuk okładek, o rozmiarze około 310mm (12")


Strona: 1