GADŻETYSortuj: cena

Wyświetl pozycji: 20 | 50

15,00 zł


Folia ochronna 12" (310mm) - 20 szt.Okładki wykonane są z wysokiej jakości folii polietylenowej. Grubość folii została tak dobrana, by przy zachowaniu najwyższego stopnia przezroczystości jak najlepiej zabezpieczyć Twoje płyty. Okładki nie zsuwają się z płyt i nie kaleczą rąk ostrym brzegiem, są miękkie i odporne na zarysowania. Świetnie sprawdzają się na półkach w domu, ale prawdziwie nieocenione są w dj'skich torbach. Nawet po wielu podróżach płyty wciąż wyglądają jak nowe.

Komplet zawiera 20 sztuk okładek, o rozmiarze około 310mm (12")

12,00 zł


Folia ochronna 10" (265mm) - 20 szt.Okładki wykonane są z wysokiej jakości folii polietylenowej. Grubość folii została tak dobrana, by przy zachowaniu najwyższego stopnia przezroczystości jak najlepiej zabezpieczyć Twoje płyty. Okładki nie zsuwają się z płyt i nie kaleczą rąk ostrym brzegiem, są miękkie i odporne na zarysowania. Świetnie sprawdzają się na półkach w domu, ale prawdziwie nieocenione są w dj'skich torbach. Nawet po wielu podróżach płyty wciąż wyglądają jak nowe.

Komplet zawiera 20 sztuk okładek, o rozmiarze około 265mm (10")

10,00 zł


Folia ochronna 7" (195mm) - 20 szt.Okładki wykonane są z wysokiej jakości folii polietylenowej. Grubość folii została tak dobrana, by przy zachowaniu najwyższego stopnia przezroczystości jak najlepiej zabezpieczyć Twoje płyty. Okładki nie zsuwają się z płyt i nie kaleczą rąk ostrym brzegiem, są miękkie i odporne na zarysowania. Świetnie sprawdzają się na półkach w domu, ale prawdziwie nieocenione są w dj'skich torbach. Nawet po wielu podróżach płyty wciąż wyglądają jak nowe. Komplet zawiera 20 sztuk okładek, o rozmiarze około 195mm (7")


Strona: 1